Skip to main content

Wypoczynek

Oferta

Wypoczynek na granicy Wielkopolski
i Kujaw

Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę jeziora, Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe MAGNOLIA jest doskonałym miejscem do wypoczynku o każdej porze roku. Obiekt oddalony jest zaledwie 20 km od centrum Gniezna, miasta z królewską tradycją będącego Pierwszą Stolicą Polski.

Jezioro Popielewskie jest jednym z największych jezior na Pojezierzu Gnieźnieńskim. Jego bezpośrednie położenie umożliwia aktywny wypoczynek i możliwość uprawiania sportów wodnych. Do dyspozycji Gości jest również grill, miejsce na ognisko, dostęp do łowiska i plaży.

Domki holenderskie

1 maja – 30 września

Już od 1 maja zapraszamy Państwa do wypoczynku w komfortowych domkach holenderskich. 6-osobowe domki mają 3 pokoje, salon, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę z WC i prysznicem.

W każdym domku znajduje się telewizor, lodówka i kominek ogrzewany gazem. Większość z nich ma również ogrzewanie elektryczne. Każdy z domków posiada namiot 25 m2. Do dyspozycji gości jest grill, miejsce na ognisko, dostęp do łowiska, parasol, ławki, stół.

W czasie pobytu można korzystać z boiska do siatkówki, bezpłatnych kajaków i rowerków wodnych. W pogodne dni dostępny jest park rozrywki z dmuchańcami dla dzieci.

Pole kempingowe

1 maja – 30 września

Idealne miejsce dla dla fanów kempingu. Zapraszamy właścicieli camperów, przyczep campingowych i namiotów. Pole posiada funkcjonalne zaplecze z sanitariatem (WC, prysznic) wyposażone w gniazda energetyczne. Można również odprowadzić wodę szarą i nieczystości.

W czasie pobytu można korzystać z boiska do siatkówki, bezpłatnych kajaków i rowerków wodnych. W pogodne dni dostępny jest park rozrywki z dmuchańcami dla dzieci.

Idealne miejsce na aktywny wypoczynek

Choć każdy z nas z pewnością inaczej wyobraża sobie idealny urlop, nie da się ukryć, że coraz więcej osób w trakcie wakacji stawia na aktywny wypoczynek. Wybraliśmy kilka propozycji, które urozmaicą Państwa czas wolny.

Łowisko

Łowisko komercyjne na miejscowym dużym stawie z wyspą i mostem zwodzonym (jesiotry, karpie, amury, karasie, liny itp.)

Sporty motorowe

Od 1 czerwca do 30 września zapraszamy do uprawiania sportów motorowych na jeziorze Popielewskim.

Sprzęt wodny

Wczasowiczów zachęcamy do skorzystania bezpłatnie z kajaków i rowerków wodnych.

Cumowanie własnego sprzętu

Posiadamy slip, który pozwala na cumowanie własnego sprzętu wodnego (motorówka, żaglówka, skuter wodny i inne)

Boisko do siatkówki

Zapraszamy naszych Gości do bezpłatnego korzystania z trawiastego boiska do piłki siatkowej i badmintona.

Plaża

W ciepłe i słoneczne dni zachęcamy Państwa do korzystania z plaży i niestrzeżonego kompieliska nad jeziorem Popielewskim.

Przez cały sezon letni
udostępniamy dla dzieci
park rozrywki z dmuchańcami

To szalona zabawa dla dzieci i młodzieży, które korzystając z parku rozrywki poprawiają swoją sprawność fizyczną i kondycję oraz usprawniają koordynację ruchową.
  • bramka zręcznościowa
  • mata do walk sumo
  • zjeżdżalnia
  • tor przeszkód
  • dart
  • suchy basen z kulkami
  • byk
  • trampolina, bungee

Justyna Panfil

Manager
Na Państwa życzenie przygotujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do Państwa oczekiwań.